Skype İletişim: bonusbet
Mail İletişim: bonusbetreklam@gmail.com

Futbol Avrupa Süper Ligi dağılıyor !

Milyoner Adam

Administrator
Yönetici
Admin
21 Şub 2021
11
7
3

İngiliz medyası, Chelsea ve Manchester City'nin Avrupa Süper Ligi'nden çekilmeye hazırlandığını öne sürdü. Barcelona Başkanı Joan Laporta'dan da açıklama geldi...​


Avrupa Süper Ligi'nin 12 kurucu kulübü arasında yer alan Chelsea ile Manchester City'nin oluşumdan çekilmeye hazırlandığı konuşuluyor.
İngiliz medyasında yer alan haberlerde her iki kulübün de organizasyondan ayrılmak için görüşmelere başladığı belirtildi.
Öte yandan Liverpool Kulübü'nün de taraftar baskısı nedeniyle Avrupa Süper Ligi'nden çekilmeyi düşündüğü gelen haberler arasında.

Laporta'dan açıklama​

Öte yandan Actualite Barca'nın iddiasına göre Barcelona Kulübü Başkanı Joan Laporta genel kurul onayı olmadan Avrupa Süper Ligi'ne katılmama kararı aldıklarını bildirdi.
TalkSPORT'ta yer alan haberde ise Avrupa Süper Ligi'nin 12 kurucu kulübünün bu gece ligin dağıtılmasının tartışılacağı bir toplantı gerçekleştireceği iddia edildi.

Liverpool'lu futbolculardan da ret geldi​

Liverpool kaptanı Jordan Henderson da yaptığı açıklamayla futbolcular olarak Avrupa Süper Ligi'ne katılmak istemediklerini bildirdi;
"Avrupa Süper Ligi’ni sevmiyor ve istemiyoruz. Ortak duruşumuz budur. Bu futbol kulübe ve taraftarlarına olan bağlılığımız mutlak ve koşulsuzdur. Asla yalnız yürümeyeceksiniz.”
Öte yandan Manchester City de Avrupa Süper Ligi projesinden ayrılma sürecini başlattığını duyurdu.
 
Üst